Secretariaat/ postadres / bezoekadres

Muziekvereniging Excelsior Winterswijk
Hakkelerkampstraat 55
7101 VG Winterswijk

info@excelsior-winterswijk.nl
tel: 06 - 2399 7779

Dagelijks bestuur

Arjan Bentsink voorzitter Muziekvereniging Excelsior Winterswijk

Arjan Bentsink

Voorzitter

Tel: 0543-523526
E-mail: voorzitter@excelsior-winterswijk.nl

Peter Oldeman Excelsior

Peter Oldeman

Penningmeester

Tel: 0543-562586
E-mail: penningmeester@excelsior-winterswijk.nl

Gerry Lodders Excelsior Winterswijk

Gerry Lodders

Secretaris

Tel: 06-23997779
E-mail: info@excelsior-winterswijk.nl

Danny Oonk Excelsior

Danny Oonk

Orkest / 2e voorzitter

Tel: 06-11411302
E-mail: orkest@excelsior-winterswijk.nl

Algemeen bestuur

Leonie Meuwszen Excelsior

Leonie Meuwszen

Slagwerkgroep

Tel: 06-38424902
E-mail: slagwerk@excelsior-winterswijk.nl

Sharon Nekkers Excelsior

Sharon Nekkers-Oonk

Majorette

Tel: 06-10183137
E-mail: majorette@excelsior-winterswijk.nl

Linda Colenbrander Excelsior

Linda Colenbrander

Opleiding

Tel: 0543-550137
E-mail: opleiding@excelsior-winterswijk.nl

Carmen Labee Excelsior

Carmen Labee

Public Relations

Tel: 06-38210768
E-mail: pers@excelsior-winterswijk.nl

Gerrit Wullink Excelsior

Gerrit Wullink

Beheer- en verhuur

Tel: 06-27598989
E-mail: beheer@excelsior-winterswijk.nl

Contactpersonen

Commissies

Deel deze pagina...Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter